У Києві за минулий тиждень від коронавірусної інфекції померли вісім осіб

У Києві за минулий тиждень від наслідків, спричинених коронавірусною інфекцією, померли вісім осіб, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"Вісім осіб померли минулого тижня від захворювання на COVІD-19. Одужали 1358 осіб", - ідеться в повідомленні КМДА на сайті в понеділок.

Як повідомляється, у столиці за минулий тиждень виявили 1268 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Також захворіли 34 медичні працівники. Госпіталізували 143 людини.

Найбільше випадків захворювання зареєстрували в Дарницькому районі - 272, Деснянському - 212, у Дніпровському - 164 випадки.

У Департаменті охорони здоров'я нагадують, що найнадійнішим захистом від важкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна в центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації в ТРЦ "Gulliver", "River Mall", ТРЦ "Універмаг "Україна", ТРЦ "SilverBreeze". Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров'я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

John Dou