Названо солодощі, які можна вживати на схудненні

31 августа 18:00GreenPost

Фахівці розповіли про ті види солодкого, які можна їсти навіть тим, хто худне. Одним з кращих представників цього списку експерти вважають натуральний мармелад з яблук, абрикосів та слив. Желатин і пектин, що містяться в ньому, покращують стан шкіри, травного тракту, серця і судин.

Також дуже корисно натуральне молочне морозиво – багате джерело кальцію, який зміцнює кістки, зуби і нігті, а ще сприяє придушенню голоду.

Одне з найбільш низькокалорійних солодощів, за словами експертів, – желе: в ньому всього 80 ккал на 100 грам. При цьому в желе через желатин, що міститься в ньому багато дуже корисний для поліпшення стану волосся амінокислот. Як і колагену, що захищає здоров’я суглобів, сухожиль, шкіри.

Темний шоколад теж в списку солодощів, дозволених людям, що худнуть – у нього невисокий глікемічний індекс (ГІ). Темний і гіркий шоколад багатий антиоксидантами, борцями з радикалами, що ушкоджують клітини організму і ведуть до хвороб і прискореного старіння. Також продукт корисний для серцевого м’яза – така користь забезпечується впливом міститься в ньому теоброміну.

Рекомендують експерти і сухофрукти – в середньому вони містять 250 кілокалорій на 100 грам, а також калій, залізо і фосфор. Крім цього, ласунам підійдуть для чаювання пастила і зефір: їх вживання знижує рівень холестерину, покращує травлення. Сьогодні у продажу можна знайти дієтичні версії цих продуктів – без цукру.

John Dou