Як прибрати зайвий жир на животі без операції

17 июля 13:23NK

Хірургічно можна прибрати лише підшкірний жир, але не той, що оточує внутрішні органи - тут потрібні інші методи

Як прибрати зайвий жир на животі без операції

Абдомінальний тип ожиріння (коли зайва вага переважно накопичується в області живота) небезпечніший, ніж жир на стегнах. Лікарі запевняють, що він може сильно вплинути на якість життя і стан здоров'я володаря зайвих кілограмів.

Дієтолог Ольга Дєдкова пояснила, як прибрати зайву вагу, і чому вона негативно впливає на здоров'я.

- Абдомінальне ожиріння змінює метаболізм і, зокрема, сприяє розвитку артеріальної гіпертонії, хвороб серця. Воно діагностується, якщо талія перевищує 90 сантиметрів. Коли жир накопичується всередині підшлункової залози і печінки, розвивається цукровий діабет 2 типу, ожиріння печінки і навіть печінкова недостатність, - сказала Дєдкова.

Лікар також зазначила, що вирішити цю проблему раз і назавжди хірургічним шляхом НЕ вдасться. В ході ліпосакції можна прибрати тільки підшкірний жир, але не вісцеральний (той, який оточує внутрішні органи).

Виходить, що єдиний вірний спосіб позбавитися від зайвої ваги - змінити життя: зайнятися спортом, почати правильно харчуватися.

Що робити, якщо хочеться повернути колишню стрункість?

Дієту повинен призначити тільки дієтолог: він оцінить раціон і призначить дієту з обмеженням не менше 1500 калорій в день. Якщо він підтвердить наявність абдомінального ожиріння, то доведеться дотримуватися правила: худнути потрібно повільно - до 2,5 кг на місяць.

- Мінливий метаболізм є важким завданням для печінки, яка вже навантажена внутрішнім жиром. Часто лікар для корекції ваги підбирає медикаменти, оскільки абдомінальне ожиріння ускладнюється іншими захворюваннями, - підкреслила Ольга Дедкова.

Вона також зазначила, що тільки хитанням преса проблему не вирішити. Важливо підключати вправи на всі групи м'язів. Треба давати навантаження за допомогою різних вправ і багато рухатися в звичайному житті, поза стінами спортзалу.

Добре допомагають в таких випадках ходьба, велотренажер і плавання. При цьому потрібно займатися три-чотири рази на тиждень від 30 до 40 хвилин в день.

Пам'ятайте: процес спалювання жирів в організмі активізується в організмі тільки через 30 хвилин.

- Через п'ять місяців вам вдасться скинути близько 10 кілограмів - ця цифра є реальною, оскільки процес схуднення пов'язаний зі зміною метаболізму і часто супроводжується зривами з дієт і виходами на плато, - розповіла лікар.

John Dou