Маша Єфросініна розповіла, чому її інтерв'ю для Bild про війну в Україні перервали на 4-й хвилині

16 июня 23:00uainfo.org

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна мала давати 15-хвилинне інтерв'ю про російську агресію та злочини окупантів на її батьківщині для німецького видання Bild, проте редактори перервали спілкування з артисткою через три з половиною хвилини. Знаменитість припустила, що справа в технічних проблемах, але незабаром їй пояснили: "Коли йдеться про війну в Україні, у нас рейтинг іде вниз, ми зазнаємо великих збитків".

Єфросиніна була шокована такою відповіддю. Про це вона розповіла в ефірі телеканалу "1+1"

За словами телеведучої, у країнах Європи зараз широко поширений термін "токсичні новини" у контексті України. Людям набридло стежити за кровопролиттям та жорстокістю на наших землях.

"Тут я вперше почула вираз: "Українські новини – дуже токсичні". Тобто я борюся у полі токсичних новин", – прокоментувала зірка.

При цьому Єфросиніна зазначила, що вона дуже вдячна європейцям за їхню позицію та ставлення до українців та самої України. Вона зауважила, що громадяни поводяться краще, ніж керівництво їхніх країн.

"Німці, австрійці, поляки. Поляки – це для мене взагалі ікони. У Польщі зараз навіть тренд – якщо допомагаєш Україні, ти крутий. Тобто люди поки що тримаються і допомагають", – підсумувала артистка.

John Dou