Ірина Білик розповіла нові деталі про "розваги" росіян в її будинку: влаштували штаб. І ср*ли там, і їли

14 мая 03:55uainfo.org

Знаменита українська співачка та композиторка Ірина Білик поділилася новими подробицями про варварські "розваги" російських окупантів у її будинку під Києвом. За словами зірки, загарбники влаштували в її житлі штаб, де відпочивали, грілися біля каміна, їли запаси смачної їжі та, звичайно ж, забирали собі цінні речі.

Нерухомість артистки знаходиться за напрямком житомирської траси в елітному селищі Березівка. Там проживало багато знаменитих людей, будинки яких, за розповідями Білик, також постраждали від рук агресорів. Деталями виконавиця поділилася в інтерв'ю для програми "Зірковий шлях", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Все перевернуто. У мене все було в коробочках. Може, все лежало не дуже красиво, але це моя робоча атмосфера... Але те, що вони накидали. Ось навіщо було брати шафку і просто відривати її від стіни, кидати це все на підлогу? Там просто каша. Зараз там прибирає мій помічник. Я питаю: "Вітя, ну як?", а він навіть не знає, що сказати. Там треба буде вікна вставляти. Вікон немає. І не тільки в мене в будинку", – прокоментувала співачку.

Вокалістка згадала, що на початку березня в котедж по сусідству планував заїхати її колега Гарік Кричевський. Речі, які співак встиг перевести у нове житло до початку війни, вкрали чи абсолютно безпідставно знищили. Білик усвідомлює, що у її будинку залишалося набагато більше особистих речей. Напрочуд, окупанти не стали забирати яскраві концертні костюми зірки. Натомість, винесли дорогу апаратуру та інші цінності.

"Гарік Кричевський мав стати моїм сусідом через тиждень. Планував заїхати до своєї оселі. Але у нього там усе забрали. Телевізори, які він повісив, зняли, розбили. Гаріку Кричевському можна сказати пощастило, бо у нього не було так багато речей у домі. У мене було багато концертних костюмів і взуття, я дуже переживала за все це. У житті я одягаюся дуже просто. На диво, вони не взяли нічого з цього: блискучі мої шубки, блискучі чобітки. Напевно, не носять їхні жінки такого "карнавалу"... Забрали мої речі, дорогу апаратуру. Мої друзі кажуть: "Іра, вони здохнуть у цих речах. Хто надягне на себе, той і помре". Сподіваюся, так і буде. На початку війни я написала вірш-пророцтво, де побажала р*шистам горіти в пеклі. Так і буде" , – емоційно розповіла знаменитість.

Співачка впевнена, що окупанти не хотіли йти з її будинку, оскільки насолоджувалися "кращим, що траплялося у їхньому житті".

"Уже всі навколо поїхали, а в мене залишалися до останнього. Не хотіли йти з наших будинків: їм було там тепло, їм було там ситно. Вони розпалювали камін, гуляли там, відривалися. Мені здається, що цей час був найкращим, що траплялося в їхньому житті. Вони там справді і ср*ли, і їли, і все це було", – додала Білик.

John Dou