За добу окупанти обстріляли шість громад на Сумщині, зафіксовано близько 200 прильотів

07 августа 05:50Интерфакс-Украина

У Сумській області за суботу, 6 серпня, зафіксовано близько 200 прильотів територією Есманської, Глухівської, Буринської, Шалигінської, Білопільської та Миколаївської громад, без жертв, повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

"Сьогодні за день росіяни обстрілювали території Есманської, Глухівської, Буринської, Шалигінської, Білопільської, Миколаївської. Зафіксовано близько 200 прильотів", – написав він у телеграм-каналі.

Зокрема, у Глухівській громаді близько 11.00 був обстріл із гранатометів – 10 прильотів та зі стрілецького озброєння (кілька кулеметних черг).

В Есманській громаді з 10:40 проходив артобстріл території – 15 прильотів.

Між населеними пунктами Білопільської та Буринської громад з 11:00 росіяни били з артилерії – 38 прильотів.

У Шалигінській громаді після 11.00 був артобстріл (40 прильотів), о 12.33 обстріл продовжився (ймовірно САУ) – 40 прильотів.

У Миколаївській громаді двічі за добу росіяни обстрілювали населені пункти: після 19.00 – мінометний обстріл (7 прильотів), о 19.45 – артобстріл (попередньо – САУ – 20 прильотів).

"На щастя, у всіх випадках – без жертв. Інформація про руйнування – з'ясовується", – підсумував Живицький.

Теги: #обстріли #сумська_область

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

».нформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou