Кількість жертв ракетної атаки у Вишгороді Київської області збільшилася до п'яти осіб, значно пошкоджено чотири багатоповерхові будинки

Станом на ранок четверга кількість жертв ракетного обстрілу ворога у Вишгороді Київської області збільшилася до п'яти осіб, ще 30 постраждалих перебувають у лікарні, повідомив начальник ГУ Нацполіції Київської області Андрій Нєбитов.

"Станом на зараз можна констатувати, що суттєво пошкоджено чотири багатоповерхівки, також пошкоджено дитячий садок і школу поряд. 35 постраждалих. Сьогодні вранці померла жінка - п'ята жертва цього вибуху. 30 людей… перебувають у лікарні", - розповів Нєбитов на брифінгу у Києві.

За його словами, тіла декількох загиблих було знайдено біля будинку, ще одного - у квартирі будинку, ще троє померли вже у лікарні.

Також, як повідомив Нєбитов, є руйнування ще восьми приватних будинків у Забір'ї, Чабанах, Глевасі та Українці.

"На жаль, чоловік із першого поверху багатоповерхівки у Фастівському районі також дістав осколкове поранення", - сказав начальник облполіції.

"Також постраждали шість співробітників нашої енергетичної сфери. Вони мають легкі поранення, після надання медичної допомоги вони вийшли з лікарні", - додав Нєбитов.

John Dou