ЗСУ перейшли в контрнаступ на Ізюмському напрямку - Синєгубов

Найгарячішою точкою в Харківській області залишається Ізюмський напрямок, але Збройні сили України там перейшли в контрнаступ, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"Найгарячішою точкою залишається Ізюмський напрямок. Там наші Збройні сили перейшли в контрнаступ. Ворог за деякими напрямками відступає", - сказав Синєгубов у відеозверненні, опублікованому в його Telegram-каналі.

Він зазначив, що за минулу добу обстрілів Харкова не було, ворог зосередив зусилля на позиціях ЗСУ та громадах області.

"Від обстрілів страждають: Чугуїв, Дергачі, Золочів, Лозова та інші. Це свідчить про те, що розслаблятися ще рано. Закликаю всіх (жителів Харкова і громад області - ІФ) адекватно реагувати на сигнали тривоги і не перебувати на вулицях без необхідності", - сказав Синєгубов.

Він також закликав жителів нещодавно звільнених населених пунктів не поспішати з поверненням додому, оскільки окупанти, відступаючи, замінували все, аж до дитячих ліжечок.

"Відступаючи, ворог замінував абсолютно все - двори, лісосмуги, узбіччя доріг, навіть дитячі ліжечка. Зараз триває ретельна робота з розмінування. Прошу до офіційних повідомлень утриматися від повернення", - наголосив Синєгубов.

John Dou