Зовнішня політика Австрії залишиться без змін – канцлер Шалленберг

13 октября 09:43RSS feed nk.org.ua

Зовнішня політика Австрії за нового канцлера Александера Шалленберга, який прийшов на зміну Себастіану Курцу, залишиться без змін.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив новий глава австрійського уряду під час виступу у Національній раді Австрії у вівторок.

"У сфері зовнішньої політики, і це для вас не стане здивуванням, ми будемо незмінно продовжувати наш курс", - заявив Шалленберг, виступаючи перед депутатами.

Також він повідомив, що його перша поїздка за кордон у якості федерального канцлера Австрії відбудеться вже цього тижня – до Брюсселя, де будуть проведені робочі зустрічі з керівництвом ЄС.

Крім того, Австрія продовжуватиме нести свою "особливу відповідальність" перед країнами Західних Балкан та прикладати зусилля для сприяння членства цих країн у Євросоюзі.

Шалленберг повідомив, що уряд також продовжуватиме існуючий курс у сфері інтеграції та міграції: "З однієї сторони, у випадку кризових ситуацій ми будемо допомагати на місцях, але, водночас, будемо рішуче зупиняти нелегальну міграцію до Австрії".

Новий глава уряду наголосив, що коаліційна програма між "Австрійської народною партією" та партією "Зелені" буде повністю виконуватися і надалі.

John Dou