ЗМІ дізналися, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

01 августа 13:36nk.org.uaПолитика

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти.

Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, оскільки голові Офісу президента Володимира Зеленського Андрію Єрмаку потрібна була своя людина.

Єрмаку в ТКГ потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, повідомляє Telegram-канал Резидент з посиланням на джерело в ОП.

За словами співрозмовника, перший президент України Леонід Кравчук, який погодився очолювати українську делегацію в ТКГ замість Кучми, вже давно не претендує на політичні амбіції.

"Наше джерело в ОП розповіло, чому у відставку пішов/відправили Леоніда Кучму. Голові Офісу президента потрібна була своя людина, яка не буде зливати інформацію про переговори в ТКГ...", – наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, 28 липня Володимир Зеленський заявив, що Леонід Кучма більше не працює в ТКГ щодо Донбасу. Президент додав, що Кучма попросив, щоб його зняли з посади голови української делегації, оскільки йому складно. Пізніше українську делегацію в ТКГ погодився очолити Леонід Кравчук.