Зеленський взяв участь у розширеному оборонному форматі між Україною та США

Президент України Володимир Зеленський узяв участь у розмові між Україною та США в розширеному оборонному форматі.

"З боку України були міністр оборони, Главком, командувачі оперативних напрямків - це генерали Сирський і Тарнавський, командувач Повітряних сил, керівник Офісу. Я приєднався до цієї розмови", - сказав він у відеозверненні в суботу.

За його словами, "наша мета очевидна - це посилення наших воїнів, нові рішення для того, щоб Україна була здатна проводити активні дії та захищатися від російського терору, відновлювати реальну безпеку".

Теги: #сша #оборона #зеленський

© 1992-2023, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou