Зеленський назвав переговори зі спікером Палати представників США предметними, обговорили оборонні поставки в рамках ленд-лізу, макрофінансову підтримку та санкції

Президент України Володимир Зеленський назвав переговори зі спікером палати представників США Ненсі Пелосі предметними, сторони обговорили оборонні поставки в Україну в рамках програми ленд-лізу, макрофінансову підтримку та санкції проти РФ.

"Обговорив ключові питання допомоги нашій державі зі спікером палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, яка відвідала Київ разом із делегацією Конгресу. Ми вдячні всім партнерам, які шлють Росії такі важливі та потужні сигнали підтримки України, відвідуючи нашу столицю у такий складний час. Провели з Пелосі 4 години дуже предметних переговорів, зокрема про оборонні поставки, макрофінансову допомогу, санкційну політику та політичну взаємодію зі США", - повідомив Зеленський у відеозверненні в неділю ввечері.

Він також додав, що обговорив із Пелосі конкретні напрями роботи ленд-лізу щодо посилення обороноздатності України та санкції як чинні, так і майбутні проти Росії.

"Відчув підтримку наших ініціатив", - наголосив глава держави.

John Dou