Зеленський: «Черги на АЗС мають зникнути!»

Під час наради першочергово обговорили питання паливної безпеки країни. Президент наголосив на необхідності усунення черг на українських заправних станціях.

Зокрема, перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко розповіла, що у взаємодії з МЗС триває робота щодо надання Україні зеленого коридору в портах Східної Європи. Це наразі головне місце у логістиці постачання пального в країну. «Наголошено на необхідності укладання довгострокових контрактів і накопичення державного резерву пального», - йдеться у повідомленні пресслужби.

В умовах воєнного часу в Україні є дефіцит певних товарів з різних причин. Зокрема, зараз виникла проблема з нафтопродуктами, утім, незабаром її мають розв'язати.Заступник голови КМДА назвав причини нестачі палива. По-перше, це розбомблені Росією сховища нафтопродуктів. По-друге, зміна місць їхнього постачання в Україну.Аби розв'язати цю проблему, уряд вирішив підняти ціни на нього, однак, цього виявилось замало.У зв'язку із нестачею бензину та дизпалива великі мережі АЗС ввели обмеження. Тож, тепер дозволено купівлю лише від 5 до 30 літрів палива в одні руки, залежно від умов мережі.

John Dou