Уряд звільнив двох заступників міністрів і главу Міграційної служби

29 сентября 13:46RSS feed nk.org.ua

Кабінет Міністрів ухвалив низку кадрових рішень, серед яких - щодо звільнення Василя Боднара з посади заступника міністра закордонних справ та Олексія Куракова - з посади заступника міністра енергетики.

Про це представник уряду у Верховній Раді, керівник секретаріату фракції "Слуга народу" Тарас Мельничук повідомив у Телеграмі за результатами засідання уряду 29 вересня, передає Укрінформ.

Також, за його даними, звільнений Максим Соколюк з посади голови Державної міграційної служби України. Натомість тимчасово покладено виконання обов’язків керівника цієї служби на Наталію Науменко.

Крім того, Кабмін ухвалив рішення про звільнення Костянтина Гури з посади першого заступника голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Юрія Шафаренка - з посади заступника голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Сергія Химченка - з посади першого заступника голови Державної служби експортного контролю України.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський у липні призначив заступника міністра закордонних справ Василя Боднара послом України в Турецькій Республіці.

John Dou