У “Слузі народу” висловились проти відтермінування дати місцевих виборів

14 сентября 10:32nk.org.uaПолитика

Місцеві вибори мають відбутися у встановлений законом термін і з чітким дотриманням карантинних правил. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявила кандидат у мери Києва від партії “Слуга народу” Ірина Верещук під час обговорення чуток про нібито ймовірність відтермінування дати виборів.

“Законом визначено термін, коли мають проводитися вибори — давайте його дотримуватися. Маємо Конституцію, маємо закон і постанову — давайте дотримуватися термінів, і робити все, щоб убезпечити себе: дотримуватися соціальної дистанції тощо”, — підкреслила вона.

Верещук додала, що Рада навряд чи перенесе дату виборів через COVID-19.

“Я не вірю, що парламент проголосує. Хіба якщо буде введено надзвичайний стан, а для цього треба залізні підстави, я не експерт з „ковід“ — можливо хтось знає більше, але думаю, що багато хто погодиться, що „ковід“ не мине 25 жовтня. І навіть якщо їх перенести на місяць, два, три — нічого не зміниться”, — додала вона.

Нагадаємо, напередодні Ірина Верещук категорично спростувала існування будь-яких домовленостей між ОП та Віталієм Кличко, припустивши, що мер Києва “просто видає бажане за дійсне”.