У Слузі народу можуть заслухати кандидатів на посади міністрів на засіданні в Трускавці

24 сентября 14:34RSS feed nk.org.ua

Заступник глави фракції Слуга народу Євгенія Кравчук припускає, що на засіданні в Трускавці можуть бути присутніми кандидати на посади глав міністерств, де планують замінити керівників.

Кравчук також розповіла, що це засідання фракції буде нарадою «слуг народу» з президентом, представниками Офісу президента і членами Кабміну.

За словами нардепа, будуть підведені підсумки виконаної роботи і намічені плани на майбутнє.

Раніше три джерела в Слузі народу повідомили НВ, що президент Володимир Зеленський наприкінці вересня планує провести з фракцією Слуга народу виїзне засідання.

Пізніше в СН повідомили, що робоча нарада відбудеться в Трускавці - там зберуться близько 300 осіб. За словами глави політсили Олександра Корнієнка, її проведуть з 1 по 3 жовтня. Головні питання розглянуть у другій половині дня 1 жовтня, а також вдень у суботу 2 жовтня.

Раніше глава фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що в Кабінеті міністрів планують здійснити ротацію трьох-чотирьох міністрів.

21 липня нардеп Слуги народу Олександр Качура заявив, що в уряді можуть відбутися кадрові перестановки. Він розповів, що зараз є претензії до міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюськи і міністра культури і інформполітики Олександра Ткаченка.

Спікер ВР Дмитро Разумков не виключив, що три-чотири міністри можуть бути звільнені з уряду найближчим часом.

John Dou