У партії Терехова заберуть те, що їй не належить

04 июня 09:31

Кирило Кернес, син ексмера Харкова Геннадія Кернеса, звернувся до суду аби заборонити партії використовувати ім’я батька у власних цілях, не маючи на це прав.

«Коли мої переконання збігаються з думкою харків’ян - час діяти рішуче. Оскільки ані законних, ані моральних підстав для використання назви "Блок Кернеса - Успішний Харків" у політичної сили немає, а партійне керівництво відмовляється припинити протиправні дії, я пішов до суду», - каже Кирило Кернес.

Партія "Блок Кернеса - Успішний Харків" була створена харківським очільником Геннадієм Кернесом у 2019 році. Завдячуючи його особистому високому рейтингу, вона пройшла місцеві вибори та отримала непоганий результат. Але після смерті Кернеса найближче оточення почало накладати анафему на згадування його імені.

«Як син Геннадія Кернеса і як депутат обласної ради, я захищатиму його ім’я та права, а також пам’ять про нього. Якщо хтось вважає, що він спроможний вкрасти здобутки Геннадія Кернеса та привласнити шалену довіру й повагу харків’ян до Геннадія Кернеса, він помиляється», - наголошує Кирило Кернес.

John Dou