РФ намагається дестабілізувати ситуацію в "ПМР", якщо Україна не вистоїть, завтра ворог буде біля воріт Кишинева - Подоляк

РФ намагається дестабілізувати ситуацію в самопроголошеній "Придністровській Молдавській Республіці" (ПМР), якщо Україна не вистоїть, то завтра ворог буде поблизу Кишинева, заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

"Росія намагається дестабілізувати ситуацію в "ПМР" і натякає Молдові, щоб чекала на гостей. Погана новина: якщо Україна не вистоїть, завтра ворог буде біля воріт Кишинева. Хороша новина полягає в тому, що Україна забезпечить стратегічну безпеку в регіоні. Втім, маємо працювати як одна команда", - написав Подоляк у твіттері.

Теги: #оцінка #пмр #подоляк

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou