МЗС анонсувало проведення Молодіжного форуму «Люблінського трикутника»

05 апреля 16:08NK

Міністерство закордонних справ України анонсувало проведення Молодіжного форуму Люблінського трикутника, присвяченому молодіжному виміру партнерства України, Литви та Польщі.

Відповідне повідомлення розміщене на сторінці МЗС України у Фейсбуці.

Онлайн-захід, який відбудеться за ініціативи української молодіжної організації Платформа публічної дипломатії та за участі представників міністерств України, Литви та Польщі, триватиме з 9 по 10 квітня.

Від українського МЗС участь в події візьме заступник міністра та національний координатор Люблінського трикутника Василь Боднар.

Організатори обіцяють, що академічність події буде поєднана з драйвом студентства чотирьох країн, адже до участі запрошена також білоруська молодь.

Нагадаємо, «Люблінський трикутник» – тристоронній формат взаємодії України, Литви та Польщі, створений міністрами закордонних справ цих країн у липні 2020 року. Перше засідання «Люблінського трикутника» міністри закордонних справ України, Литви та Польщі провели 29 січня 2021 року в онлайн-форматі.

Учасники формату домовилися координувати дії задля захисту міжнародного права у контексті російської агресії проти України, як у тристоронній координації, так і в міжнародних організаціях: НАТО, ООН, ЄС, Раді Європи й ОБСЄ.