Кулеба переконаний, що Байден і Зеленський легко порозуміються

25 января 17:18NK

Президент США Джо Байден і президент України Володимир Зеленський зможуть легко порозумітися, вважає міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Я абсолютно переконаний, коли президент Байден поговорить, а потім зустрінеться з президентом Зеленським, вони легко знайдуть спільну мову. Зверніть увагу, вони обидва стали президентами в моменти історії своїх країн, коли завданням №1 внутрішнього розвитку є примирення різних частин суспільства і побудова мостів. У них справді це є спільне. Я думаю, що ця хімія, як люблять казати американці, обов’язково спрацює, і все буде нормально", - сказав Кулеба в ефірі телеканалу "Україна 24" в неділю.

Глава МЗС зазначив, що питання про призначення послом США в Україні Кіта Дейтона поставлене на паузу, й нова адміністрація Байдена шукатиме нового кандидата на цю посаду.

"Я хочу, щоб ми розуміли одну річ, що Байден не прокидається і не лягає спати з думкою про те, що ж там зробити для України і якого посла туди призначити. Я вам більше скажу: навіть Росія, про яку ми зараз, звісно, багато говоримо, не буде головним питанням у зовнішньополітичному порядку денному адміністрації Байдена, це буде абсолютно інша країна, і саме вона буде присутня у щоденному брифінгу", - зазначив Кулеба.