Британія готова перекинути в Україну кілька сотень військових

15 ноября 18:12RSS feed nk.org.ua

Підрозділ спеціальних операцій та десантники можуть бути відправлені до місця призначення протягом кількох годин

Оперативна група із 600 британських військовослужбовців готова до розгортання в Україні на тлі побоювань, що Росія може вторгнутися на її територію. Про це повідомляє англійське видання Mirror.

Як зазначається, підрозділи SAS та парашутного полку були попереджені про те, що вони можуть бути відправлені до країни протягом кількох годин.

Підготовка почалася після того, як керівники оборонних відомств і глава МІ-6 повідомили, що президент Росії Володимир Путін є явною і реальною небезпекою для України та Заходу.

На відеозаписах видно, як російські танки, бронемашини і війська сконцентровані поблизу України.

В даний час британські сили, що складаються з членів SAS, Спеціального розвідувального полку, медиків, інженерів, сигнальників і до 400 десантників з 16 десантно-штурмової бригади, що базується в Олдершоті, Сентс, готові.

Джерело видання сказало: «Елемент високої готовності бригади був продиктований тим, що йому, можливо, доведеться розгорнути в найкоротший термін. Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їхнє спорядження упаковане, і вони готові летіти в Україну і або приземлятися, або стрибати з парашутом. Вони підготувалися до обох випадків».

Нагадаємо, за даними Головного управління розвідки Міністерства оборони, станом на початок листопада 2021 року біля нашого кордону та на тимчасово окупованих територіях Російською Федерацією зосереджено угруповання військ загальною чисельністю близько 90 тисяч осіб.

John Dou