ЗС України на півдні знищили майже 80 окупантів і 40 одиниць техніки ворога

06 августа 04:21Интерфакс-Украина

Оперативне командування "Південь" повідомило, що ЗСУ на півдні знищили майже 80 окупантів і 40 одиниць техніки, повідомляє Оперативне командування "Південь".

"Підтверджено втрати ворога - 79 рашистів, 4 танки Т-72, 2 самохідні гаубиці "Мста-С" та артустановка, радіолокаційна станція та командно-штабна машина, 10 одиниць броньованої та 11 іншої автомобільної техніки", - йдеться в повідомленні.

У командуванні додали про знищення 6 складів боєприпасів у Бериславському та Херсонському районах.

Крім того, вражені два пункти управління 76-ї десантно-штурмової дивізії та 49-ї армії у Чорнобаївці, один командно-спостережний пункт ворожої батальйонної тактичної групи у Брускінському та район зосередження озброєння й техніки в Олешках.

Остаточні втрати ворога уточнюються

Теги: #ліквідація #південь #ворог

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

формаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou