Зграя фламінго ще кілька днів житиме на озері Київського зоопарку

11 ноября 07:43GreenPost

Завдяки одному з найтепліших осінніх сезонів фламінго Київського зоопарку насолоджувались відкритими озерами аж до середини листопада. Але вже з понеділка птахів переселятимуть до теплого зимового саду, повідомляє Вечірній Київ.

Зграя фламінго налічує аж 21 птах і є найбільшою серед зоопарків України. Серед них є і врятовані від браконьєрів та рашиської агресії.

«Через активність ворожої авіації, наша Зіронька відмовилась летіти до окупованого Криму у 2014 році. Розгублену та виснажену її знайшли житомирські рибалки холодного жовтневого дня. Тепер вона живе у дружній грайливій пташиній зграї», — розповідають у зоопарку.

Цілий рік пернатих оточує зелена жива природа, чисте повітря, тепла та водичка. А також — смачна та корисна мішанка з м’ясо-рибного фаршу, креветок, рачків дафнії, гамарусу, меленого листя кульбаби та салату, мукою зернових та вітамінно-мінеральними добавками, спеціальний гранульований корм для птахів.

Цими вихідними фламінго закриватимуть літній сезон великим пікніком на свіжому повітрі. Показові годування відбудуться у Київському зоопарку 11, 12 та 13 листопада о 12:00 на озері з фламінго.

John Dou