Зеленський взяв участь у нагородженні лауреатів всеукраїнської акції "Герой-рятівник року"

16 сентября 16:34Интерфакс-Украина

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у нагородженні лауреатів всеукраїнської акції "Герой-рятівник року" та привітав із професійним святом працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Церемонія відбулася у Маріїнському палаці, повідомляє пресслужба президента. Дипломи лауреатам вручили міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук.

Ми відзначаємо героїв, чий внесок у майбутню перемогу України незаперечний. Ми відзначаємо тих, хто рятував життя. Тих, хто робить це професійно, присвятивши себе роботі рятівника. І тих, хто у надзвичайних обставинах війни виявив найкращі якості: сміливість, рішучість, людяність. Дякую вам усім за збережені життя і за те, що ви все зробили для наших людей. Бажаю нам усім перемоги", – сказав глава держави.

Він також вручив державні нагороди і надав спеціальні звання працівникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Усі вшанували хвилиною мовчання пам'ять українців, життя яких забрали окупанти.

Теги: #президент #нагороди #день_рятувальника

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou