Зеленський розглядає можливість участі у саміті G20 в Індонезії, проте остаточного рішення ще не прийняв

06 сентября 18:38Интерфакс-Украина

Президент України Володимир Зеленський розглядає можливість участі у саміті "Великої двадцятки", проте остаточного рішення з цього приводу ще не ухвалив, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Президент розглядає це запрошення, проте поки зарано говорити про будь-які умови або остаточне рішення", - сказав Кулеба в ефірі національного телемарафону у вівторок.

Він зазначив, що українська влада має ще "достатньо часу, щоб прийняти найбільш зважене і вигідне для України рішення".

"Я думаю, що коли йдеться про Україну та її президента, то навіть якщо ми в останню хвилину ухвалимо рішення, нам все одно будуть раді", - підсумував глава української дипломатії.

У червні президент Індонезії Джоко Відодо передав президенту України Володимиру Зеленському запрошення особисто взяти участь у саміті Великої двадцятки (G20), який пройде на Балі у листопаді поточного року.

Теги: #g20 #зустріч #участь

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou