Зеленський привітав Крістерсона з обранням прем'єр-міністром Швеції

17 октября 19:43Интерфакс-Украина

Президент України Володимир Зеленський привітав Ульфа Крістерсона з обранням прем'єр-міністром Швеції.

"Переконаний, що українсько-шведське співробітництво й надалі активно розвиватиметься, а шведська підтримка у боротьбі проти російської агресії посилюватиметься. Вдячний Магдалені Андерссон за солідарність та підтримку України", - написав він у понеділок у твіттері.

Теги: #вибори #вітання #швеція #премєр_міністр

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou