Зеленський прийняв вірчі грамоти у нових послів Кіпру, Австрії, Фінляндії та Лівії в Україні

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у нових послів Кіпру, Австрії, Фінляндії та Лівії в Україні та привітав їх із початком дипломатичної місії.

"Посли Кіпру, Австрії, Фінляндії та Лівії приступають до дипломатичної місії в Україні. Дякую, що в цей складний час ви з нами тут, у Києві. Особливо зараз, коли Україна перебуває під регулярним масованим ракетним обстрілом державою-терористом. Цінуємо вашу солідарність", - написав Зеленський у телеграмі в п'ятницю.

Повідомлення проілюстроване відеозаписом церемонії вручення послами вірчих грамот главі Української держави.

Теги: #президент #посли

© 1992-2023, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou