Зеленський обговорив із фон дер Ляєн прогрес у виконанні рекомендацій Єврокомісії

Президент України Володимир Зеленський обговорив із президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн прогрес у виконанні Україною рекомендацій Єврокомісії.

"Під час телефонної розмови засудили сьогоднішні ракетні атаки з боку Росії. Привітали новий пакет санкцій і домовилися про продовження тиску на російського агресора", - написав він у твіттері в четвер.

Теги: #єврокомісія #розмова #зеленський

© 1992-2023, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou