Зеленський із дружиною у День закоханих вирушить в ОАЕ з візитом: подробиці

13 февраля 14:33NK

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою 14-15 лютого здійснить офіційний візит до Об’єднаних Арабських Еміратів, передає УНН із посиланням на повідомлення Офісу Президента.

Деталі

За даними Офісу, Глава держави проведе переговори зі Спадкоємним принцом Абу-Дабі, заступником Верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном та віце-президентом, Прем’єр-міністром, міністром оборони ОАЕ Мухаммадом бін Рашидом Аль Мактумом.

Під час зустрічей буде обговорено широкий спектр питань двосторонньої політичної, торговельно-економічної, інвестиційної та гуманітарної співпраці. За результатами переговорів планується підписання низки двосторонніх документів.

Додамо

Перша леді України у межах розвитку напрямку “культурна дипломатія” зустрінеться з міністром культури та молоді Об’єднаних Арабських Еміратів Нурою бінт Мухаммад Аль Каабі, представниками дирекції Дубайської опери та ключових історичних і культурних пам’яток Абу-Дабі.

Нагадаємо

У січні 2020 року стало відомо про "таємну" поїздку Володимира Зеленського в Оман.

Тоді в Офісі повідомили, що "Президент Володимир Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти. Там у Глави держави заплановані зустрічі на найвищому рівні".

Сам же Зеленський за кілька місяців заявив, що у січні разом з родиною літав в Оман з дітьми на відпочинок і не вважає за необхідне повідомляти про деталі своєї приватної поїздки.