Зеленський дякує "Укрзалізниці" та ЮНІСЕФ за святковий проєкт для дітей, які проживають недалеко від лінії фронту

20 декабря 05:01Интерфакс-Украина

Президент України Володимир Зеленський подякував "Укрзалізниці" та ЮНІСЕФ за організацію подарунків та святкових спектаклів для дітей, які живуть недалеко від лінії фронту.

"Сьогодні день Святого Миколая – традиційний день, коли ми всі бажаємо миру та тепла, надійного захисту та перемоги. Вірю, що Миколай дослухається. Сьогодні стартував проєкт "Укрзалізниці" та ЮНІСЕФ – спільний проєкт, який може принести свято українським дітям. Тим, хто живе поряд з лінією фронту та в деокупованих районах", - сказав він у відеозверненні у понеділок.

За словами Зеленського, спеціальні святкові потяги прямують за трьома напрямками. "Сьогодні – Донеччина. 21 грудня вирушає такий святковий потяг до Харківської області. 23-го – до Миколаївської, Херсонської області. Везуть святкові спектаклі та понад 30 тисяч подарунків", - зазначив він.

"Дякую всім в "Укрзалізниці", в ЮНІСЕФ, в уряді, хто організував цей проєкт. Хочу й окремо подякувати ЮНІСЕФ за більш ніж 100 мільйонів доларів підтримки для українських родин. Більш як 120 тисяч родин, зокрема ті, хто виховує чотирьох і більше дітей, дітей з інвалідністю, можуть отримати грошову допомогу. Загалом програма торкнеться понад 600 тисяч українців", - сказав президент.

John Dou