Заборону руху транспорту під час тривоги рекомендували військові

«Критики дуже багато. Навіщо ми виходимо з транспорту? Тому що це правила, написані кров'ю. У Миколаєві влучили у зупинку, загинуло багато людей, багато поранено. Ці правила для того, щоб уникнути трагедії», - сказав Кличко.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що заборона на рух наземного громадського транспорту під час повітряної тривоги була затверджена за рекомендацією військових. Про це він повідомив в інтерв'ю Бабелю.За його словами, під час повітряної тривоги необхідно одразу йти в укриття або миттєво ховатися за їхньої відсутності. Він зазначив, що люди мають вийти з транспорту та розосередитись. Мер наголосив, що рішення ухвалила Рада оборони Києва за рекомендацією військових та спеціалістів-рятувальників.

«Ідеальна історія, якщо Київ будуватиме бомбосховища біля кожної транспортної зупинки, але давайте будемо відвертими, цього неможливо зробити. Ми живемо в особливих умовах, і багато речей миттєво зробити не можемо. Всі гроші йдуть зараз на оборону, на війну. І ми це розуміємо», - резюмував він.

John Dou