З яких причин ви знайомитесь з чоловіками, які значно старші за вас

27 мая 14:02NK

Знайомства зі значно старшими чоловіками виникають не без приводу.

Хто буде проти поїздок на таксі, вечері у ресторанах і життя в облаштованій зі смаком квартирі? Молодих дівчат приваблює забезпечене життя, адже за заможним чоловіком вони почуваються як за кам'яною стіною. Але що дорослому чоловікові може бути потрібно від молодої дівчини? Розбираємося разом, інформує Ukr.Media.

Ви виглядаєте більш дорослою

Перша можлива причина — ваша зовнішність і стиль. Наприклад, брючні костюми і класичне взуття візуально роблять вас старшою, адже молоді дівчатка зазвичай носять джинси з футболками. Додаткову роль грає макіяж: яскрава помада, стрілки, густі брови — усе це впливає на візуальний вік. Часто чоловіки думають, що вам не 25, а 30+, а тому підходять знайомитися ті, кому понад 40. У цьому випадку ображатися на них не варто — цілком ймовірно, що у вас вони бачать потенційну дружину, а не дівчину для розваг.

Ви виглядаєте зухвало

А ось у цьому випадку вже слід замислитися... Коли ви одягаєте екстремально короткі сукні та спідниці, носите напівпрозорі лосини з короткими топами і фарбуєтеся у стилі смокі айс, не дивно, що на вас звернуть увагу шукачі легкої здобичі. Ми за право жінок носити усе, що їм заманеться, але немає ситуацій, у яких демонстрування спідньої білизни вважалося б нормою. Коли до вас часто підходять чоловіки неприємного вигляду з сумнівними пропозиціями, ймовірно, що вам варто переглянути свій гардероб.

Ви мислите не по роках

Ми знаємо багатьох людей, які були розумними у 20 і дурними у 50. Чоловіки у віці, яким набридла компанія дівчат, які вміють говорити лише про речі і нігті, дійсно бажають знайти досить юну, але розумну супутницю. Їх увага до вас може пояснюватися тим, що під час розмови вони зачепилися за цікаву думку або почули від вас здорові міркування. У суспільстві досі багато людей вважають, що брати дівчину заміж варто, поки вона не встигла набратися досвіду відносин, а тому чоловіки шукають собі саме юних супутниць.

Ви показуєте, що не є бідною

Дорога техніка, харчування у закладах з цінами, які вищі за середні, поїздки на особистому транспорті і шопінг у брендових магазинах — усе це вказує на ваш достаток. Зазвичай до віку 25-30 дівчата припиняють залежати від батьків, а це означає, що чоловік розуміє, що ви заробили те, що маєте, своєю працею, якщо ви не перебуваєте у відносинах. Шукати собі пару потрібно за статусом і ймовірно, що у цих самих ресторанах до вас часто підходять знайомитися. Якщо ви втомилися від уваги, беріть з собою подругу — до пари дівчат зазвичай чіплятися не будуть.