Вода почистить судини і виведе камені з нирок: приготувати дуже легко

18 августа 17:45GreenPost

Кропову воду, як правило, призначають немовлятам від зняття кольок і здуття животика. Але її величезну користь відзначають лікарі і в інших випадках. Наприклад, вживаючи курсами такий напій, можна привести в порядок травну систему, очистити судини, вивести камені з нирок, зняти болі в кишечнику і навіть нормалізувати кислотно-лужний баланс. Більш того, лікарі настійно рекомендують вживати укропную воду дорослим жінкам. Завдяки своїм природним властивостям, цей простий «напій немовлят» – прекрасна профілактика діабету, онкології, циститу, він підтримує рівень кальцію в крові під час менопаузи.

У складі укропної води містяться ефіри, які сприяють тонізації м’язів. Настій – прекрасний природний антиоксидант, так як він містить каротин, вітаміни В, РР, К, С, А, Р, Е. а також до складу входять залізо, мідь, марганець, цинк, фосфор.

Від усіх хвороб

Від підвищеного тиску потрібно вживати 300 мл укропної води в день. Пити її слід перед кожним прийомом їжі 3 рази в день по 100 мл настою протягом тижня. Потім настій пийте 2-3 рази на тиждень протягом місяця, для профілактики.

Від здуття живота лікарі рекомендують пити настій протягом місяця по одній столовій ложці 3 рази на день, за 30 хвилин перед кожним прийомом їжі. Діяти водичка починає практично відразу. Ефект відчувається протягом 15 хвилин після застосування. Курс лікування один місяць.

Від бурчання в животі вживайте настій 5 раз в день за 15 хвилин до їжі по одній столовій ложці до. Максимальний ефект досягається через 30 хвилин. Курс застосування три дні.

Від запалень укропну воду пийте до 10 разів на день по 30 мл, незалежно від прийому їжі.

Для схуднення приймайте 125 мл настою з насіння кропу за 30 хвилин до їжі 3 рази на день. Тривалість прийому до 2-х місяців.

John Dou