Власник капіталу у 152 мільярди доларів продав літак через акаунти екоактивістів

21 октября 14:28GreenPost

Власник компанії предметів розкоші LVMH, відомої за брендами Moet, Louis Vuitton і Hennessy, 73-річний бізнес-магнат, француз Бернар Арно заявив, що продав свій приватний літак. І зробив це француз саме через відстежування, ідеться у повідомленні.

Йдеться про те, що кілька облікових записів, таких як @i_fly_Bernard і @laviondebernard, з’явилися в Twitter, щоб відстежувати приватні літаки пана Арно та виявляти кількість забруднення, яке вони спричиняють.

“Дійсно, у групи був літак, і, зважаючи на всі ці історії, ми його продали”, - підтвердив мільярдер. За його словами, тепер він використовує орендовані літаки.

Бернар Арно має чистий капітал у розмірі 152 мільярди доларів та, згідно зі списком мільярдерів у реальному часі Forbes, займає другу позицію в світі, обігнавши Джеффа Безоса з Amazon.

Як пише ТСН, вуглецевий слід від літаків мільярдерів дедалі частіше відстежують в соціальних мережах. Минулого року підліток створив обліковий запис у Twitter, щоб стежити за приватним літаком Ілона Маска. Керівник SpaceX і Tesla назвав це потенційною загрозою його безпеці і запропонував юнаку 5 тисяч доларів, щоб закрити обліковий запис @ElonJet. Але цю пропозицію було відхилено.

John Dou