Влада підписала меморандум з нафтотрейдерами

05 апреля 18:34NK

Український уряд підтримав проект Меморандуму щодо намірів створення сприятливих умов та добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів і задоволення потреб споживачів на час карантинних обмежень. Розпорядження оприлюднене на урядовому порталі.

Меморандум ще має завізувати підписом глава Міністерства економіки Ігор Петрашко.

Відомо, що представники влади вже кілька тижнів домовляються з мережами АЗС про зниження вартості нафтопродуктів. Зокрема, ціну на бензин А-95 радять встановити на рівні 30 гривень за літр.

Водночас, великі мережі виступають за посилення боротьби із «чорним» та «сірим» ринком, забезпечивши при цьому рівні умови конкуренції.

Нагадаємо, у прес-службі Держекоінспекції повідомили, що всі територіальні та міжрегіональні підрозділи відомства в тестовому режимі працюють з системою оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик. Відомо, що незабаром інформація про порушення на АЗС і АЗГС буде оприлюднена.

Раніше повідомлялося, що в Державній екологічній інспекції повідомили, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив створити робочі групи на рівні кожної області щодо боротьби з нелегальним ринком нафтопродуктів, а також провести перевірки автозаправних станцій (АЗС).