Верховний суд США ухвалив: Мати при собі зброю за межами будинку дозволено

Верховний суд США дав пояснення щодо можливості носіння зброї поза межами будинку, повідомляє NBC News.

"Верховний суд, врахувавши значення другої поправки до конституції США, ухвалив у четвер, що носити зброю за межами будинку можливо", - передає NBC News.

Верховний суд США у 2008 році вперше ухвалив, що ця поправка гарантує право на володіння зброєю, хоч і з обмеженням на зберігання зброї вдома для самозахисту, зазначає телеканал.

У США часто трапляються інциденти із використанням вогнепальної зброї. Так, у середині травня озброєний молодик влаштував стрілянину в супермаркеті міста Буффало, в результаті загинули 10 людей, ще троє отримали поранення. Трохи менше ніж за два тижні ще один молодик влаштував стрілянину в початковій школі в Ювальді, загинула 21 людина, з яких 19 дітей. Обом стрільцям було по 18 років.

У квітні в Південній Кароліні невідомий відкрив вогонь у торговельному центрі в місті Колумбія, в результаті якого постраждали 14 людей. Раніше у квітні кілька людей отримали поранення після того, як невідомий відкрив вогонь із вогнепальної зброї на одній зі станцій метро у Брукліні.

John Dou