Вчені назвали найкорисніший напій для серця та профілактики від раку

08 августа 05:22GreenPost

У цьому чаї безліч вітамінів, антиоксидантів, мінералів. Регулярне споживання даного напою стимулює діяльність нирок та печінки, а це означає, що з вашого організму активно виводитимуться токсичні компоненти.

Чай з фенхелю зміцнює імунітет, а також є профілактикою від різних бактеріальних інфекцій, вірусів, грибків та багато іншого.

Завдяки високому рівню калію, корисного для серця, чай з фенхелем може захистити наше серце від серцево-судинних захворювань. Він діє як судинорозширювальний засіб, тим самим знімає напругу в наших артеріях і кровоносних судинах і знижуює ризик серцевого нападу, інсульту і інших серцевих захворювань.

Також у ньому присутня багатокомпонентна суміш, що містить різні антиоксиданти, що захищають від раку. Він містить кверцетин, анетол, клітковину та вітаміни, які корисні для боротьби з раковими клітинами і численними запальними захворюваннями. Згідно з дослідженнями, фенхель показав чудовий протипухлинний потенціал проти клітин раку молочної залози, печінки і товстої кишки.

John Dou