В Україні з'явився перший шкільний урок про дітей з аутизмом

22 февраля 15:26NK

В Україні створили перший шкільний урок та мультфільм про комунікацію з ровесниками, які мають розлади аутистичного спектру

Про це йдеться в прес-релізі громадського об’єднання Happy Today, яке створило урок, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Урок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку починається з перегляду мультфільму "Петрик і Фонтани" про дружбу нормотипової дівчинки та хлопчика з розладами аутистичного спектру (РАС), а продовжується роз’яснювальною бесідою та іграми у класі", – зазначили у Happy Today.

У ГО пояснили, що такі заняття спрямовані на розвиток емоційного інтелекту у дітей та вчить їх сприймати однолітків з РАС. Усі ігри розробили за участі методистів і психологів. Контент розрахований на дошкільнят та учнів молодших класів.

"Обізнаність та толерантність не тільки допоможуть уникнути булінгу та інших проявів агресії, що виникають від незнання, а ще й відкриють нові горизонти, способи спілкування, допоможуть знайти спільну мову та почати використовувати потенціал кожного на повну. Дітей варто вчити бути добрими", – наголосила засновниця громадського об’єднання Анастасія Степула.

Як додається, "Петрик і Фонтани" створили у Viter production co. за мотивами однойменної книги Надії Степули. План уроку, мультфільм та методичний матеріал для педагогів можна завантажити безкоштовно на сайті.