В ОАЕ вирощуватимуть шафран на вертикальній фермі

Цього року раніше Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) оголосили про свої активні зусилля щодо будівництва вертикальної ферми поряд з місцем проведення ЕКСПО-2020, щоб збільшити виробництво харчових продуктів в країні та підготувати її сільськогосподарські системи до майбутнього, передає EastFruit з посиланням на Khaleej Times. Тепер в ОАЕ є одна з найбільших закритих вертикальних ферм з вирощування шафрану в регіоні Близького Сходу.

«Вертикальне землеробство зазвичай відоме вирощуванням листової зелені, ягід тощо, але вирощування шафрану — відносно нова концепція. Це особлива культура і тут, в ОАЕ, ми цінуємо її, — сказала Крістін Циммерманн-Лоссл (Christine Zimmermann-Loessl), голова Асоціації вертикального землеробства. – Виробляти шафран на місці, в ОАЕ, це великий крок уперед».
“Виробничий цикл шафрану триватиме три місяці, з середини серпня до середини листопада, після чого цибулини шафрану будуть переміщені в теплицю”, – сказав Алі Абассі (Ali Abassi), старший менеджер з виробництва та розвитку Veggitech.

Розташована на заводі Veggitech в Аль-Зубайрі, Шарджа, вертикальна ферма готова до виробництва шафрану в рамках агротехнологічної ініціативи в ОАЕ. Компанія Veggitech, що належить саудівській групі SNASCO, була заснована в розпал пандемії як піонер у галузі передових технологій для розвитку сільськогосподарського сектору, демократизації використання гідропонних систем із застосуванням світла та більш масового створення міських ферм.

Протягом наступних дев’яти місяців об’єкт використовуватиметься для вирощування екзотичних грибів, перетворивши його на розумну криту грибну ферму.

John Dou