В Італії використовують дрони для пошуку підземних вод

Відсутність ефективної мережі водопостачання, яка підходить для зрошення, є проблемою, яка турбує багато компаній у деяких частинах Італії.

«Коли опадів мало або їх не вистачає, як останні кілька місяців, мої колодязі — єдине рішення, яке дозволяє мені зрошувати поля. Проблема в тому, що води, яку я отримую, недостатньо, і вона має високу концентрацію солей, особливо це з найщедрішої свердловини глибиною 411 м. За останні кілька років я бурив кілька разів, витрачав великі гроші і завжди з негативним результатом. У квітні я зв'язався з техніками Hydro Hunter Italia, спочатку підготували техніко-економічне обґрунтування, а потім просканували 12 га, виявивши ґрунтові води на глибині близько 130 м у конкретному районі. У середині травня ми продовжимо буріння до глибини 150 м»,- розповів Мікеле Д'Алессандро.

Мікеле Д'Алессандро, підприємець з Черіньйоли (Фоджа), що вирощує кісточкові, столові та винні сорти винограду, знає про це дуже добре, тому що йому доводиться брати воду з двох колодязів, які, крім недостатніх обсягів, постачають солонуватою водою.

Щоб вирішити цю проблему і уникнути перфорації ґрунту, сподіваючись побудувати нові колодязі, підприємець зв'язався з Hydro Hunter Italia, компанією, що спеціалізується на дослідженнях підземних вод завдяки інноваційним системам дистанційного керування літаками.

Пілот безпілотника Hydro Hunter Italia Вінченцо Орсо повідомив, що «випадок цього підприємця лише один із багатьох. Ми досі не знаємо остаточного результату, але принаймні ми визначили точну область, де потрібно бурити. Успіх цих операцій не просто знайти воду, але в основному не давати хибних надій клієнтам, допомагаючи їм економити гроші, не даючи їм бурити у місцях, де немає води. За допомогою електромагнітних хвиль та високотехнологічного обладнання нам вдається визначити наявність води до глибини 250 метрів .

«Ми будемо на Сицилії приблизно в середині травня, щоби просканувати ділянку землі, на якій вирощують столовий виноград. До нас може приєднатися будь-хто, хто хоче стати свідком операцій або отримати більш детальну інформацію»,- зауважили в компанії.
John Dou