Уряд Пакистану закликав захистити палестинців від ізраїльського терору

27 апреля 11:58NK

Останні тривожні події на Західному березі річки Йордан свідчать про недотримання Ізраїлем прав людини та демократичних свобод.

Про це йдеться в офіційній заяві міністерства закордонних справ Пакистану до урядів країн-членів Організації об'єднаних націй.

В Ісламабаді закликають міжнародну спільноту відмовитися від потурання ізраїльської окупації Палестини й притягти Тель-Авів до відповідальності.

«Нас серйозно непокоїть ситуація на окупованих палестинських територіях. Палестинський народ опинився у безвиході через репресії з боку Ізраїлю. Налякані люди змушені переховуватися від переслідувань через свою віру. Ізраїль здійснює незаконні арешти невинних палестинців і провадить довільні обмеження, посилаючися ніби на пандемію коронавірусу, а насправді застосовує терор проти мусульман», – зазначають у МЗС Пакистану.

Пресслужба дипломатичного відомства ісламської республіки закликала ООН розслідувати порушення фундаментальних прав людини, систематично здійснювані ізраїльськими силовиками проти палестинців під час священного місяця Рамадан.