Унікальний рестомод позашляховика Toyota Land Cruiser

У компанії Leyton Cars Classics не просто відновили культову модель Toyota FJ40 1983, а створили рестомод класичного позашляховика Toyota Land Cruiser, обладнавши його сучасними технічними рішеннями. Автомобіль оцінили у 135 000 доларів.

Насамперед в очі впадає незвичайне матове забарвлення кузова відтінку Militia Green. Цікаве поєднання кольорів із ним створюють знімний м'який тент і салон, виконані в яскраво-жовтогарячих тонах.

Основні доробки Toyota Land Cruiser (FJ40):силовий бампер із лебідкою; осучаснені решітки радіатора; світлодіодна оптика - основні та додаткові фари, задні ліхтарі; тюнінговані дзеркала; збільшений кліренс; сучасні колісні диски.

Крім цих доробок, позашляховику Toyota Land Cruiser (FJ40) 1983 року поставили потужнішу систему з дисковими гальмами та спортивні амортизатори, кермовий демпфер, листові ресори ARB, а також провели відповідні налаштування.

Також рестомод на базі позашляховика FJ40 отримав таке сучасне обладнання, як кондиціонер, комбіновану панель приладів і камеру заднього виду.

Як силовий агрегат у цьому Toyota Land Cruiser (FJ40) використовується відновлений оригінальний 4,2-літровий V6 потужністю 145 к.с. і 5-ступінчаста синхронізована механічна коробка передач.

John Dou