Українцям провели автоматичний перерахунок пенсій

29 марта 09:37NK

Громадянам України, повністю виконав вимоги щодо стажу (для чоловіків 35 років, для жінок - 30), проведено автоматичний перерахунок пенсій, розмір яких не менше 2200 грн.

Про це повідомила заступник голови Головного управління Пенсійного фонду України Олена Бойко. Зокрема, на офіційній сторінці ПФУ в соціальній мережі Facebook повідомляється, що перерахунок відбувся без особистого звернення громадян до органів Пенсійного фонду.

«Для громадян, які отримують пенсію відповідно до Закону України 'Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" і мають страховий стаж 35 років для чоловіків і 30 років для жінок розмір пенсійної виплати не може бути нижче 2200 грн. », - йдеться в повідомленні. Примітно, що українцям з 1 липня проведуть чергову індексацію пенсій. Це пов'язано з переглядом прожиткового мінімуму. Збільшиться мінімальна (на 85 грн.) І максимальна (850 грн.) Пенсії.

Раніше в Пенсійному фонді України повідомили, що при пенсії в 3,5 тис. грн. розмір надбавки може скласти близько 385 грн. Разом з тим, при перенесенні рішення з березня, наприклад, на грудень українці втратять 3,4 тис. Грн. Також Кабмін виступає за введення накопичувальної системи.