Українці отримають квитанції з рахунком на нерухомість

08 июня 04:38NK

Незабаром громадяни України отримають квитанції, у яких буде податок на нерухомість. Платіж потрібно зробити не пізніше ніж за два місяці, адже після цього йтимуть штрафні санкції. Зокрема, при затримці платежу на 30 днів штраф складе 10% від суми, яка прописана у квитанції, а якщо затримка сягне 31 дня та більше – штраф автоматично виросте удвічі.

Податок на нерухомість сплачуватимуть ті громадяни, чиї квартири мають більше аніж 60 кв. метрів, а приватні будинки – більше ніж 120 квадратних метрів площі. Також відомо, що у різних регіонах нашої країни податки також різні.

Раніше повідомлялося, що податки для агросектору можуть вирости. Про це йдеться в законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стягнення податків з платників податків – суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства».

Також ми писали й про те, що на українців чекають нові податки при купівлі житла. У Верховній Раді зареєстрували новий законопроект з поправками до Податкового кодексу. Відомо, що таким чином уряд пропонує обкласти податком на додану вартість операції з продажу новозбудованих квартир або будинків.