Українські фахівці в енергетиці долають небачені в Європі загрози

27 октября 06:21Интерфакс-Украина

Російські терористи створили нашим енергетикам такі складні умови, яких ніхто в Європі ще просто не бачив, сказав у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.

"Провів сьогодні велику нараду щодо ситуації в енергетиці. Тематика є різноплановою. Це відновлення пошкоджених об'єктів, захист генерації, забезпечення доступу людей до енергії. Окремо проаналізували стан атомної та гідрогенерації. Відповідно – ситуацію на Запорізькій атомній станції та Каховській гідроелектростанції", - сказав Зеленський.

За його словами, "російські терористи створили нашим енергетикам такі складні умови, яких ніхто в Європі ще не бачив, не зустрічав. Не було таких загроз, які нині змушені долати наші спеціалісти. І вони з честю їх долають".

Він подякував "усім працівникам енергогалузі, нашим рятувальникам, ремонтним бригадам, представникам місцевого самоврядування, приватним компаніям, які працюють досить ефективно, щоб за будь-яких загроз зберігати стабільність нашої енергосистеми".

"У багатьох містах та районах України відбуваються аварійні відключення енергопостачання, доводиться обмежувати споживання енергії. Але ми всі маємо пам'ятати одне: нам потрібна перемога над Росією та в енергетичній сфері", - заявив президент.

"Тепер потрібне свідоме споживання енергії всіма українцями. Оберіть, будь ласка, кожен свою схему обмеження споживання електрики, доки у загальній енергосистемі є дефіцит", - сказав він.

John Dou