Українська акторка перейшла на бік окупантів та взяла на себе обов'язки "мера" Василівки

27 апреля 21:42uainfo.org

Українська акторка та власниця одного з модельних агентств для дітей Наталія Романіченко перейшла на бік окупантів та стала самопроголошеним "мером" Василівки Запорізької області.

Романіченко записала відео, у якому з'явилася з георгіївською стрічкою на руці. Вона закликає місцевих мешканців співпрацювати з "братським російським народом". Романіченко заявила, що 2014 року стався "державний переворот" та "кривава бійня, яку розв'язав київський режим", пише ТСН, інформує UAINFO.org.

"Українська армія цілеспрямовано обстрілює нашу Василівку, тим самим намагаючись зірвати налагодження мирного життя", - каже кремлівська пропагандистка у відео.

Зазначимо, що наразі місто Василівка Запорізької області окуповане російською армією. І поки міський голова Василівки Сергій Калиман перебуває у Запоріжжі, українська акторка Наталія Романіченко перейшла на бік окупантів і заявила, що тепер вона так званий "мер" міста.

Наталія Романіченко грала у багатьох українських серіалах. 2020-го року вона влаштувала своїм двом маленьким синам фотосесію у радянській військовій формі.

John Dou