Україна та МВФ досягли компромісу

12 июля 13:17NK

Україна на переговорах з Міжнародним валютним фондом (МВФ) досягла компромісу з низки питань. Сторони домовилися про спільну роботу з метою досягнення угоди про перегляд програми співпраці найближчим часом.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Повідомляється, що під час робочого візиту до США міністр фінансів Сергій Марченко провів ряд зустрічей з представниками МВФ. Переговори дозволили узгодити позиції сторін і досягти компромісу з низки питань, зокрема, антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та питання незалежності НАБУ.

«Підтримка МВФ дуже важлива для України. І я вдячний за підтримку в проведенні реформ. Економічна ситуація в країні поліпшується, але для забезпечення макроекономічної стабільності України надзвичайно важливо бути в програмі співпраці з МВФ», — зазначив Марченко.

Але експерти МВФ зазначили, що рішення Конституційного суду України призвели до відкату антикорупційних зусиль, що вимагає відповідної реакції з боку української влади.

«Сторони домовилися про тісну комунікацію та спільну роботу для можливості досягнення staff level agreement найближчим часом», — йдеться в повідомленні.