Україна поставить у Молдову ще 12 мільйонів кубометрів газу

30 октября 09:09RSS feed nk.org.ua

НАК "Нафтогаз України" виграла ще один тендер молдовської державної енергетичної компанії Energocom і поставить до Молдови 128,5 тисячі МВт газу, що становить приблизно 12,1 мільйона кубометрів.

Про це повідомив журналістам директор департаменту інтегрованих комунікацій Нафтогазу Максим Білявський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"“Нафтогаз України” взяв участь у процедурі закупівлі природного газу, яку проводила молдовська компанія S.A. Energocom. За результатами зазначеної процедури закупівлі Компанія уклала з S.A. Energocom індивідуальний договір купівлі-продажу природного газу з обсягом реалізації 128 525 МВт", - сказав Білявський.

Він зазначив, що це становить близько 12,125 млн кубометрів.

Як повідомлялося, 28 жовтня НАК "Нафтогаз України" виграла тендер молдовської державної енергетичної компанії Energocom і поставить до Молдови 500 тис. кубометрів газу.

Уряд Молдови у п'ятницю, 22 жовтня, схвалив запровадження надзвичайного стану у сфері енергетики через газову кризу на всій території країни на 30 днів. Нині країна вже домовилася про постачання газу з Польщі та Нідерландів.

John Dou