Україна нарощує експорт в 2021 році

06 июня 16:05NK

За перші п’ять місяців цього року український експорт збільшився більш ніж на 25%, або майже на 5 млрд доларів. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Відомо, що практично на 50% зріс експорт до Китаю, США, Туреччини, Великої Британії.

«Сприятлива зовнішня кон’юнктура, а також розширення географії експорту через підтримку українського бізнесу дали такий чудовий результат», – написав глава уряду.

Нагадаємо, що за підсумками січня-травня поточного року Україна наростила експорт курячого м’яса на 0,7%. Про це свідчать дані Державної митної служби. Повідомляється, що всього країна продала близько 177,8 тисячі тонн м’яса і їстівних субпродуктів птиці. В аналогії з 2020 роком – це на 0,7% більше.

Раніше повідомлялося, що за підсумками січня-березня поточного року металургійні підприємства України наростили експорт чорних металів на 49,1%. Про це свідчить статистика Державної митної служби. За даними відомства, в грошовому співвідношенні виручка країни за цей період склав 4,92 млрд доларів. Такі дані були представлені в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.