У Збройних сил України з’явився свій сайт

29 декабря 13:07NK

Для Збройних сил України розробили офіційний сайт, наразі він працює в тестовому режимі.

Про це у вівторок, 29 грудня, повідомила пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

“У рамках практичного етапу реформування українського війська за стандартами НАТО головнокомандувачем ЗСУ визначено завдання щодо створення вебсайту ЗСУ”, – йдеться в повідомленні.

Розробники сайту – спеціалісти Командування військ зв’язку та кібербезпеки Збройних сил України. Безпосередньо працювали над системою управління сайтом фахівці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Дизайн допомогли створити на волонтерських засадах цивільні фахівці.

“Під час роботи над сайтом було враховано структуру і зміст офіційних вебсайтів збройних сил США, Польщі, Німеччини та інших. Розширення офіційних каналів комунікації свідчить про відкритість Збройних Сил України як державної інституції та підкреслює прагнення зберегти високий рівень довіри суспільства до українського війська”, – наголосили в ГШ.

Зазначається, що ресурс також сприятиме реалізації зворотного зв’язку між громадянами і органами військового управління ЗСУ.

Офіційна мова сайту – українська.

Триває робота над англомовною версією, удосконаленням розділів та категорій, їх змісту та розробка інтерактивного контенту.

Зауваження та пропозиції щодо функціонування вебсайту Збройних Сил України можна надсилати на електронну адресу розробників: c_support_zsu@post.mil.gov.ua.